نمایندگی

اگر قصد فعالیت در زمینه فروش پیامک و همچنین پنل های اس ام اس دارید و یا می خواهید چنین خدماتی را در کنار سایر خدمات فعلی خود ارائه دهید، می توانید با أخذ نمایندگی پنل اس ام اس وب وان در کمتر از 20 دقیقه فعالیت خود را شروع کنید.

مجری بی واسطه کلیه اپراتورهای مخابرات

در صورتی که شما پنل نمایندگی را از شرکتی تهیه نمایید که خود زیرمجموعه شرکتی دیگر است یا صرفا سورس سامانه را از شرکتی دیگر خریداری کرده و با نام شرکت بی واسطه فعالیت می کند، با ضعف هایی در توسعه و همچنین پشتیبانی یا اعمال مشوق ها روبرو خواهد بود. ازین رو همکاری با شرکت های بی واسطه بسیار حایز اهمیت خواهد بود. مجموعه اطلس پیامک با افتخار از پیش رو ترین مجریان بی واسطه خدمات پیامک انبوه در سطح کشور می باشد. عقد قرارداد رسمی همکاری با نمایندگان گرامی و معرفی کامل اطلس پیامک  به عنوان مجری بی واسطه طرف قرارداد شما بر این امر صحه می گذارد.

مجری بی واسطه ارسال از سیم کارت

پنل اطلس پیامک  مجهز به سیستم ارسال انبوه از سیم کارت به تعداد بسیار بالا در روز است که با سامانه تحت وب پنل پیامک یکپارچه سازی شده و نیاز به هیچ گونه سخت افزاری از سوی نمایندگان یا مشتریان نمی باشد. سیستم ارسال سیم کارت اطلس پیامک  نیز بدون واسطه است.

اهتمام ویژه به نمایندگان

مجموعه اطلس پیامک اهداف بلند مدتی را برپایه همکاری با نمایندگان طرح ریزی کرده است و این همکاری تنها مختص به سامانه پیامک نمی باشد بلکه شاخه های مختلفی که اطلس پیامک در حال فعالیت می باشد را نیز شامل می شود. بنابراین شرایط أخذ نمایندگی را تسهیل کرده و درآمد حاصل از ارائه پنل نمایندگی از اولویت مجموعه اطلس پیامک نمی باشد. شروع همکاری آغازگر همراهی کارشناسان ویژه با نمایندگان گرامی جهت راه ندازی و پیش برد اهداف از جمله روش های اصولی و صحیح بازاریابی و نحوه ارائه خدمات به مشتریان است.

سامانه پیامک اطلس جامع،بروز و مشتری پسند است

سامانه پیامک انبون اطلس مطابق با تکنولوژی روز و اخرین استانداردها بدون نیاز به اپلیکیشن مجزا برای انواع دستگا ها از جمله تبلت و موبایل طراحی شده است و با جرأت می توان گفت تک تک ماژول ها به دقت تمام عملکرد صحیح و دقیق دارند. با مشاهده دموی سامانه و مقایسه با سایر سامانه ها براحتی می توان این موارد را دریافت.

مجموعه اطلس پیامک همکار بهتری برای پیش برد اهداف شماست

باتوجه به کارنامه درخشان اطلس پییامک ،افتخار همکاری طولانی مدت با بیشترین برندهای معروف و نام آشنا، قرارداشتن در رتبه های نخست نتایج جستجوی گوگل و تیم های تخصصی کارآزموده در تمامی حوزه ها، راه همواری در مسیر موفقیت خواهید داشت.

تعرفه ها پنل نمایندگی

  • هزینه فعالسازی پنل نمایندگی 600,000 تومان می باشد
  • داشتن وقت و انرژی کافی برای ارائه خدمات و فروش بیشتر
  • بابت ارائه هر نمایندگی جدید مبلغ دویست هزار تومان از شما اخذ می گردد .
  • می توانید تعرفه های خود را بورت زیر درج کنید ، مثلا بازه ای بین 14 تا 15 تومان در نظر بگیرید.
  • تعرفه هر پیامک به طور ثابت 125 ریال محاسبه می شود (مالیات بر ارزش افزوده  به این مبلغ افزوده می گردد)